ZOOM programos prisijungimo ir naudojimo instrukcija

TIESIOGINĖS RENGINIO TRANSLIACIJOS STEBĖJIMUI KOMPIUTERIO EKRANE

I. Jeigu dar nesinaudojote ZOOM programa ir norite stebėti renginio tiesioginę transliaciją kompiuterio ekrane, atlikite sekančius žingsnius:

1. Paspauskite gautą transliacijos NUORODĄ – PRISIJUNGIMĄ.

2. Gausite kvietimą atsisiųsti Zoom programą. Paspauskite „Download and Run Zoom“ arba „Download here“ ir palaukite, kol programa visiškai įsirašys.
Būsite nukreipti į kitą naršyklės langą.

3. Įveskite savo pilną vardą ir pavardę, kuri nurodyta Jūsų registracijoje.

4. Paspauskite viršuje iššokusioje lentelėje „Atidaryti „URL: Zoom Launcher”.

5. Palaukite, kol būsite įleisti į Zoom transliacijos kambarį.
Į transliacijos kambarį įleidžiami dalyviai pagal registracijoje nurodytą vardą ir pavardę.
Administratoriui patvirtinus įėjimą į transliacijos kambarį, prasidės renginio transliacija.

6. Renginio metu išjunkite savo kompiuterio mikrofoną ir kamerą.
Įjunkite mikrofoną ir kamerą, tik tada, kai norėsite užduoti klausimą, o baigus kalbėti vėl išjunkite.
Kitu atveju, galimi garso trikdžiai.

II. Jeigu jau naudojatės ZOOM programa ir norite stebėti transliaciją kompiuterio ekrane, atlikite sekančius žingsnius:

1. Paspauskite gautą transliacijos NUORODĄ – PRISIJUNGIMĄ.

2. Įveskite savo pilną vardą ir pavardę, kuri nurodyta Jūsų registracijoje.

3. Paspauskite viršuje iššokusioje lentelėje „Atidaryti „URL: Zoom Launcher”.

4. Palaukite, kol būsite įleisti į Zoom transliacijos kambarį.

5. Renginio metu išjunkite savo kompiuterio mikrofoną ir kamerą.

TRANSLIACIJOS STEBĖJIMUI MOBILIOJO TELEFONO EKRANE

I. Jeigu dar nesinaudojote ZOOM programa ir norite stebėti transliaciją mobiliajame telefone:

1. Iš Google Play (Android) arba App Store (iOS) parsisiųskite Zoom Cloud Meetings programėlę.

2. Paspauskite gautą transliacijos NUORODĄ – PRISIJUNGIMĄ.

3. Įveskite savo pilną vardą ir pavardę, kuri nurodyta Jūsų registracijoje.

4. Paspauskite viršuje iššokusioje lentelėje „Atidaryti „URL: Zoom Launcher”.

5. Palaukite, kol būsite įleisti į Zoom transliacijos kambarį.

6. Renginio metu išjunkite savo kompiuterio mikrofoną ir kamerą.
Kitu atveju, galimi garso trikdžiai.

II. Jeigu naudojatės ZOOM programa ir norite stebėti transliaciją mobiliajame telefone:

1. Paspauskite gautą transliacijos NUORODĄ – PRISIJUNGIMĄ.

2. Įveskite savo pilną vardą ir pavardę, kuri nurodyta Jūsų registracijoje.

3. Paspauskite viršuje iššokusioje lentelėje „Atidaryti „URL: Zoom Launcher”.

4. Palaukite, kol būsite įleisti į Zoom transliacijos kambarį.

5. Renginio metu išjunkite savo kompiuterio mikrofoną ir kamerą.
Kitu atveju, galimi garso trikdžiai.

Prašome prisijungti iki renginio pradžios !

DĖMESIO !

Jeigu kartais, dėl techninių kliūčių, dingtų internetas, tai, pašalinus ryšio problemas, galėsite prisijungti vėl su renginio ID kodu (jis bus nurodytas Zoom prisijungimo el. laiške, pvz.: Meeting ID: 837 0096 3011.
Šio kodo Zoom paprašys iššokusioje letelėje,
kur reikės paspausti mygtuką “Join a Meeting” ir įvesti ID kodą, kuris automatiškai matysis pasirinkime.

Taip pat, ID kodas bus  pakartotinai išsiųstas į Jūsų el. paštą, todėl pasitikrinkite iš karto savo elektroninį paštą.

JEIGU NEPAVYKSTA PRISIJUNGTI

1. Atnaujinkite („refrešinkite”) savo elektroninio pašto dėžutę, tada sukrenta visi laiškai.
Pasitikrinkite elektroninės pašto dėžutės „Spamą (gali laiškas ten patekti).
Pasitikrinkite internetinį ryšį.

2. Jūsų esamoje lokacijoje silpnas internetinis ryšys, todėl pilnai “neužkrauna” Zoom programos.

3. Rekomenduotina perkrauti kompiuterį.

4. Rekomenduotina patikrinti internetinį ryšį, esant poreikiui perkrauti modemą, pakeisti lokacijos vietą.

5. Įsitikinkite, jog jungiatės tuo vardu ir pavarde, kurį nurodėte registruodamiesi į renginį.
Pavyzdžiui, „Vardas Pavardės“, o ne „Mart45“.

Jūsų privati erdvė >

Jungtis prie mokymosi aplinkos